אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

גביעים מכל הסוגים – כי לפעמים צריך להעניק גביע!

בין אם אתם בעולם הספורט ובין אם אם פשוט רוצים להעניק הכרה למישהו על פועלו או פועלה, גביע הוא כלי מעולה להעביר את המסר. גדול או קטן, זהוב או בצבע אחר, הגביע הוא סימבולי ומוחשי בו זמנית, מה שהופך אותו לאחד מסמלי ההוקרה המקובלים ביותר בתרבות שלנו. גביעים מלווים אותנו כבר המון שנים, ולזכות בגביע זה סמל של יוקרה והצלחה – זה אומר שעשיתם משהו יוצא דופן.

אם אתם מחפשים להעניק כבוד מיוחד והכרה מיוחדת למישהו או מישהי – גביע הוא הבחירה שלכם. נכון, ישנם מגיני הוקרה ומדליות, אבל לפעמים גביע זו הבחירה הנכונה, כאשר הגביע הוא לרוב פשוט יותר ייחודי ויוצא דופן מהשלוש.

איזה גביעים אפשר למצוא בשוק?

עולם הגביעים הוא ממש כמו כל תחום אחר, תחרותי ונרחב. כמות הגביעים בשוק רבה, ותוכלו, שלא לומר תאלצו, לבחור גביע מתוך קטלוג רחב ומגוון.

  • גביעי ספורט – קלאסיים בצורתם המוכרת, גביע צר בתחתית, אשר הולך ומתרחב כלפי מעלה וממש מתפקד כגביע. ממש כמו שאתם רואים בתחרויות ספורט גדולות, וכמו שבאליפויות העולם למשל נהוג לעיתים ממש לשתות שמפניה מתוך הגביע כחלק מתמונת הניצחון.
  • גביעי הוקרה – לא רק ספורט, ובטח שלא רק כדורגל, גביעים כאות הוקרה הם משהו מקובל גם בתחומים כלליים. אדם שהתעלה והצליח מעבר למצופה, עשה מעל ומעבר, השקיע, נתן מעצמו ותרם להתפתחות והצלחה של פרויקט, של עסק או של ארגון כלשהו ללא כל קשר לספורט, מן הראוי שיקבל אות הערכה אמיתי ומוחשי. משהו שיציין שאתם רואים אותו, את המאמץ שלו, ואת החשיבות שלו לארגון. בעוד שגביעי הספורט לרוב די מונוטוניים וברורים בצורתם, גביעים אלו הניתנים כהוקרה מחוץ לעולם הספורט יכולים להגיע בצורות שונות ומגוונות במיוחד. כל מה שנותר לכם הוא לשטוף את העיניים בקטלוג ולזהות משהו שמתאים לכם במיוחד.
  • גביעים מפלסטיק – לפעמים מדובר בגביעים ממתכת, אבל לפעמים מספיק גביע מפלסטיק. גביעים אלו זולים יותר לרוכש, אך עדיין משדרים יוקרה, ומגיעים במגוון עצום של צורות ועיצובים. ניתן להתאימם בהדפסה אישית, כך שכל גביע וגביע יקבלו את העיצוב של העסק או הארגון שלכם. זה מתאים גם כפרס בתחרויות ספורט בזעיר אנפין (להבדיל מתחרויות רשמיות וגדולות), או כאות הוקרה לכל פעילות קבוצתית בחברה או בעסק, לילדים ולמבוגרים כאחד.

מה הכי מקובל?

האמת היא שאין סטנדרט אחד ובודד. גביעים זה לא דבר שכל אדם נותן או מקבל יום יום. אם אתם בתעשיית הכדורגל, הרי שברור לכולם פחות או יותר כיצד יראה הגביע – או גביע בעיצוב של גביע קלאסי, או בצורה עגולה כמו כדורגל (שטוח כמובן), או משהו בסגנון הזה. אבל מה עם שאר המקרים?

ובכן, בענפי הספורט נהוג להתאים גביעים שונים לאירועים שונים, והעיצוב והחריטות יהיו בהתאם. מחוץ למסגרות הספורטיביות מקובל לפעול כיד הדמיון הטובה, ולבחור מה שהכי מוצא חן בעיניכם. בסופו של דבר – הנתינה וההוקרה זה מה שקובע.