אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

סוגי ריצוף

אין זה פשוט לעצב בית או דירה ולבחור עבור כל חדר או חלל את האלמנטים העיצוביים שיהיו הכי מתאימים ומוצלחים עבורו – גוונים של צבע לקירות, בחירה של רהיטים, חפצי נוי ופריטים שימושיים, התחשבות בכיוון האוויר וזוויות פגישה עם השמש ועוד. כיום מי שמעצב מחדש או משפץ את הבית יודע שיש לו דבר נוסף להתייחס אליו והוא הריצוף. כיום יש לא מעט סוגי ריצוף ואריחים וצריך להקדיש תשומת לב לבחירה מושכלת. רצפה היא לא משהו שמחליפים בתדירות גבוהה ובדרך כלל הרצפות נשארות למשך הרבה מאד שנים, מכאן החשיבות של בחירה מושכלת ולאחר שמכירים את הסוגים שיכולים להתאים ולהיות רלוונטיים לכל דירה, בית, חדר או מבנה.

 

המיקרוטופינג אחד מסוגי ריצוף לעיצוב רצפה קיימת

כאמור, העיצוב של הרצפה קריטי וחשוב מאד. יש מצבים או עיתויים של שיפוץ ועיצוב מחדש שבהם אפשר לבחור את האריחים המתאימים לצרכים או הדרישות ויש מקרים שבהם לא מחפשים פתרונות אחרים, פשוטים יותר משבירת הרצפות או זולים יותר. לכל אדם שמעצב מחדש את הבית שלו יהיו השיקולים האישיים שלו. מיקרוטופינג הוא שכבת בטון דקה שבעזרתה אפשר לחדש רצפות ואפילו רהיטים בהתאמה אישית לרצונות או הצריכם האישיים. מעצבי פנים כיום עושים שימוש בסוג זה של חיפוי גם על קירות בשל הנוחות של העבודה איתו ואכן התוצאות מרשימות ונראות אותנטיות וטבעיות. הרצפה תיראה כמו רצפה איכותית וטובה מאד ואי אפשר יהיה לדעת שמדובר בסוג מתקדם ואיכותי של חיפוי דק (בעובי כמה מילימטרים בלבד) של בטון.

 

היתרונות הרבים של המיקרוטופינג

למרות שנדמה שמדובר בציפוי דקיק חשוב מאד לדעת שמדובר בשכבת חיפוי חזקה ועמידה מאד. אין צורך בביצוע שום עבודות תחזוקה על מנת שהיא תהיה מתאימה לנסיבות או לשימוש במבנה או בחלל והיא תישאר עמידה, יציבה ואיתנה ללא פגיעה למשך הרבה מאד שנים. מדובר בפתרון שמתאים מאד גם לחללים קטנים יחסית, זאת בזכות העובי שלה שלא מכביד לא על הקירות ולא על הרצפה, לא מבחינת משקל ולא מבחינת הנפח. גם שכבת המיקרוטופינג עצמה ניתנת לעיצוב בהתאמה אישית על פי צרכים ודרישות אישיים, כמו גם של טעם אישי של מי שמעצב את הבית ויש אפשרות לשוות לה מראה מודרני או מיושן. מכיוון שהמיקרוטופינג מתאים לעיצוב אישי הרי שאפשר לעשות בו שימוש ביתי או פרטי, כמו גם מקצועי, עסקי או מסחרי.