אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

ככה תדעו כמה עולה הובלה של בית

כולנו יודעים עד כמה מעבר דירה הוא דבר לא פשוט בכלל – בין כל התכנונים והארגונים הדרושים, לפעמים לא נמצא רגע לעצמנו בו נוכל לוודא שאנחנו בכלל עושים את זה נכון. מעבר לכך, לא מעט פעמים המחיר שנאמר לנו מראש בטלפון עלול להיות שונה מהמחיר המסתכם בפועל. ובכן, אל דאגה – בדיוק בשביל זה החלטנו לכתוב עבורכם את הכתבה הזו – על מנת לעשות לכם סדר בכל הבלאגן. בכתבה הבאה, המומחים שלנו יסבירו לכם בממוצע כמה עולה הובלה של בית, כך שתדעו בעצמכם איך להתנהל מול מובילים וכמובן – איך התמחור אמור להיות פחות או יותר. אז שנתחיל?

 

כמה עולה הובלה של בית בממוצע

רגע לפני שאתם מחפשים אחר שירותי הובלות בראשון לציון, הרי שעליכם לדעת כמה עולה הובלה של בית. נכון, המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים כמו אופי ההובלה, אזור המגורים שלכם וכמובן, התמחור של חברת ההובלות אשר בחרתם לעבוד איתה. אמנם, הרבה יותר קל לבחור נכון כשאתם יודעים פחות או יותר איך עובד ממוצע המחירים. עבור הובלת פריטים בודדים שיכולה להתבצע גם עם רכב הובלה קטן העלות הממוצע נעה בין 500 ל-600 שקלים. רוב ההובלות בסגנון יעלו עד 650 שקלים, אך במקומות בהם המחיר נמוך מאוד ייתכן כי המובילים גם יגבו מחיר של 350 שקלים. חשוב לציין כי מדובר בהובלה של פריטים בודדים כמו ארון, ספה וכדומה, ואילו זו הובלה המתבצעת בתוך העיר או לעיר אחרת שהיא די קרובה. 

 

הובלה של מיטה לבית

הובלת מיטה היא כבר סיפור קצת אחר, ואילו העלות הממוצעת כאן נעה בדרך-כלל בין 250 ל-400 שקלים. גם כאן, חשוב להדגיש כי יש לא מעט פרמטרים שמשפיעים על המחיר.

 

הובלת פסנתר

בניגוד להובלות של פריטים בודדים אחרים, הובלת פסנתר היא סיפור קצת יותר יקר, ולכן חשוב שתיקחו זאת בחשבון במידה ויש לכם פסנתר בדירה ואתם מעוניינים לדעת כמה עולה הובלה של בית עבורכם. העלות הממוצעת של הובלת פסנתר בישראל היא 1,200 ש"ח, אך טווחי המחירים של חברות ההובלה השונות בכל רחבי הארץ יכולים לנוע בין 400 ל-2000 ש"ח.

 

כמה מילים לסיכום

כל אחד רוצה לדעת כמה עולה הובלה של בית, כך שיהיה ניתן לוודא כי מדובר בעסקה הוגנת וכי המחיר שהוצע לנו הגיוני. על מנת לבחור נכון בעצמכם, אנו מעודדים אתכם לערוך השוואת מחירים ולהגיע למסקנות שלכם – ולכן החלטנו לתת לכם קצת רקע בכתבה זו.