אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

רוצים לדעת כמה עולה להתקין סורגים? הגעתם לכתבה הנכונה

התקנת סורגים בהחלט מביאה איתה שלל יתרונות לשולחן, אך לא כולם יודעים איך להבין האם המחיר שהציעו להם הוא הוגן וסביר – זאת מכיוון שלא כולם יודעים בעצמם כמה עולה להתקין סורגים. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בכתבה זו, נסביר לכם כמה עולה להתקין סורגים, וגם נסביר לכם מה עוד יכול להשפיע על המחיר וכמובן – איך תוכלו לעשות זאת נכון. אז שנתחיל?

 

אז כמה עולה להתקין סורגים?

רגע לפני שתחפשו אחר התקנת סורגים שקופים, הרי שעליכם לדעת כמה עולה להתקין סורגים מלכתחילה. ובכן, חשוב לציין כי לכך יש לא מעט פרמטרים שמשפיעים על המחיר כמו סוג החומר ממנו הסורגים עשויים, עיצוב הסורגים, השם והמוניטין של החברה ממנה תבחרו להזמין, מספר החלונות בבית ועוד. בדרך כלל, התקנת סורגים ישרים תעלה בממוצע בין 450 ל-600 שקלים, בהנחה ומדובר על התקנת סורגים עבור חלון בגודל די סטנדרטי. לעומת זאת, אם תבחרו סורגים עם "בטן", ייתכן כי תשלמו מעט יותר, ליתר דיוק 600 שקלים ומעלה. סורגים נפתחים זהו כבר סיפור אחר לגמרי שכן, המחיר הממוצע שלהם הוא 800 שקלים ומעלה.

 

איכות מעל הכל

כמו כל התקנה אחרת וכמו כל תוספת אחרת לבית שלכם – גם כאן חשוב לשים דגש על איכות מעל הכל. נכון, זה נשמע קצת קלישאתי – אבל זה פשוט נכון. תמיד נרצה לוודא שהסורגים יותקנו בצורה הטובה ביותר, ויתאימו לבית שלנו בצורה נכונה – ולכן חשוב מאוד להשקיע בבחירת סורגים איכותיים, וחשוב לא פחות – בחירת שירותי התקנה איכותיים. יכול להיות שסורגים איכותיים יעלו קצת יותר, אך אנו ממליצים לכם להשקיע את העלות הנוספת הזו על מנת שתוכלו להתקין סורגים שאתם באמת מרוצים מהם ותוכלו להשתמש בהם לאורך תקופת זמן ממושכת, אפילו לאורך שנים רבות.

 

איך בוחרים חברת התקנת סורגים

כדי להתקין סורגים איכותיים, תמיד נרצה לעבוד אך ורק עם חברת התקנות ואספקת סורגים איכותית, עם מוניטין חיובי ורזומה מרשים של לקוחות מרוצים. לשם כך, תמיד נרצה לחפש ברחבי הרשת אחר חוות דעת, ביקורות והמלצות של לקוחות – כך בעצם נוכל להגיע רק לחברות עם רמת שביעות רצון גבוהה של לקוחות, וכמובן שגם נוכל לערוך השוואה ביניהן לפי המחיר. אמנם, כדאי לקחת בחשבון כי עלות היא לא הפרמטר היחידי של עסקה משתלמת שכן, יכול להיות שחברה מסוימת מציעה עלות מעט גבוהה יותר – ואילו הערך שאתם מקבלים הוא הרבה יותר גבוה.