אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

טבק מומלץ לעישון – מה ההבדל בין סוגי הטבק השונים?

בני אדם מעשנים טבק על צורותיו השונים כבר שנים רבות. הטבק, הפך להיות במרוצת השנים לסטטוס חברתי מסוים. בעבר, לא הייתה מודעות גדולה לנזקים הבריאותיים הגדולים שטבק יכול לגרום לגוף האדם, ועל כן מעמדו של הטבק היה בגדר קונצנזוס – היה ניתן לעשן אותו בכל מקום, בכל סיטואציה, ובלי התחשבות באף אחד. כיום, המצב אומנם שונה, אבל לא מעט אנשים צורכים טבק עדיין ובכל זאת. בשורות הקרובות, ריכזנו לכם מידע על טבק מומלץ.

בתור התחלה – מה ההבדל בין סיגריות מגולגלות לבין טבק לגלגול

בשנים האחרונות, הטבק לגלגול הפך להיות פופולארי מאוד. הסיבות לכך הן רבות, שכן לאט לאט אנחנו רואים יותר ויותר אנשים זונחים את הסיגריות הקלאסיות והמגולגלות, ובוחרים לעבור לעישון של טבק לגלגול. היתרונות של טבק לגלגול הם רבים – ראשית כל המחיר הוא זול בהרבה. גם לאחר עליית מחירי הטבק במדינת ישראל, בעקבות יישום מס גם על טבק לגלגול, עדיין המחיר של טבק לגלגול נחשב לזול הרבה יותר ממחיר של סיגריות מגולגלות. בנוסף, אדם שצורך טבק לגלגול, יכול לשלוט בצורה גדולה יותר על כמות הטבק שהוא מעשן – ניתן לגלגל סיגריות גדולות יותר, או קטנות יותר בהתאם לרצון האישי. תוכלו למצוא מידע נוסף על היתרונות השונים של טבק לגלגול תחת כתובת האינטרנט הבאה – aboody.co.il.

למה אנשים בוחרים לעשן טבק?

הסיבות הן רבות ושונות ממעשן למעשן. יש אנשים שפשוט התרגלו עם השנים והתמכרו ולא יכולים להפסיק, יש כאלה שעושים את זה מסיבות חברתיות ויש גם אנשים שפוחדים שהם יעלו במשקל.

מה ההבדלים בין סוגי טבק מומלץ השונים?

אם אתם מעוניינים לעבור לעישון של טבק לגלגול, אתם בטח מודעים לכך שיש בשוק המון סוגים שונים של טבק לגלגול. אז מה בעצם ההבדלים בינהם? כל טבק נבדל בעיקר בטעם, בחוזק שלו, בחומרים הנלווים שמוסיפים לטבק עצמו וכיוצא בזאת. הדרך הטובה ביותר למצוא סוג מועדף של טבק, היא לנסות מספר סוגים שונים של טבק עד שמגיעים לטעם האהוב ביותר. יש סוגים שונים של טבק של כל מיני יצרניות, חלקן ידועות בחול חלקן בארץ כמו וירגיניה, קאמל, ווינסטו לייט, שאג וכדומה. כדאי לוודא שאתם רוכשים טבק איכותי, המיוצר בתהליכים מוקפדים, כדי שאם כבר בחרתם לעשן, מנהג שאינו בריא מבחינה פיזית לכל הדעות, לפחות תוכלו להנות מחווית עישון טובה יותר. בנוסף, שווה לאמץ לעצמכם חנות למוצרי עישון מקצועית, שם תוכלו להתייעץ עם המוכרים ולוודא שאתם אכן בוחרים את המוצרים שמתאימים לכם ולצרכים שלכם. ובכל אופן, נסו להפחית את כמות הסיגריות, אם ניתן כדאי לנסות לעבור מטבק אותו מעשנים לאידוי שנחשב לפחות מזיק ומאפשר חוויה נעימה יותר.