אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

שמלות ערב מידות גדולות – ככה תבחרו נכון

כל אחת הייתה רוצה לדעת איך לבחור את השמלה המושלמת, זו שתחמיא לה ותאפשר לה לשדר המון ביטחון עצמי ולגרוף לא פחות מחמאות כאשר היא מוזמנת לאירוע – וזה ממש לא משנה אם מדובר באירוע קטן כמו אירוע מהעבודה או באירוע גדול, מפואר ופורמלי כמו חתונה של קרובת משפחה. אולם, לעיתים נראה לנו כי כאשר מדובר בבחירת שמלות ערב מידות גדולות – קשה הרבה יותר לבחור נכון ולבחור הופעה אופנתית. ובכן, ההיפך הוא הנכון – גם על ידי בחירת שמלות ערב מידות גדולות יהיה ניתן ליצור לוק מנצח עבור כל אירוע. אז איך בוחרים שמלות כאלו, ומה עליכן לדעת לפני כן? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

קצת רקע

אין זה משנה אם מדובר על שמלות לחתונה, או בכלל על שמלות נשף – כאשר מדובר בבחירת שמלות ערב מידות גדולות, עליכן קודם לכן להבין כי קימורים בהחלט יכולים להיות יפים וסקסיים לא פחות – הכל עניין של התאמה נכונה. אתן לא צריכות להסתיר את הקימורים שלכן, נהפוך הוא! בשביל להיראות הכי טוב שאתן יכולות עליכן לוודא שהפרופורציות שלכן מאוזנות, ושהקימורים "מודגשים" בדיוק במקומות הנכונים. בשביל זה עליכן לדעת איך לבחור נכון שמלות ערב מידות גדולות.

 

העיקרון הבסיסי

בעת בחירת שמלת ערב, העיקרון הבסיסי הוא ליצור מעין סילואט-צללית של שעון-חול. מעין אפקט שגורם לעין לעלות ולרדת, במקום ללכת מצד לצד בצורה מאוזנת. בשביל זה, תצטרכו לשים לב לפרטים הקטנים של גזרת השמלות שתבחרו, כך שתוכלו להתאים אותם לצבעים ולתלבושות שלכן. בהשוואה לנשים קטנות יותר – אלו שלובשות שמלות ערב מידות גדולות יכולות לעבוד עם הרבה יותר, כלומר עם פרטים גדולים יותר – וניתן להתייחס לזה בתור יתרון של ממש! תוכלו לבחור תיקים, תכשיטים וכדומה שיתאימו לכן ויעזרו לכן ליצור הופעה מנצחת.

 

התאמה נכונה

נכון, לפעמים זה יכול להיות מפתה "להחביא" את הגוף שלנו, וללבוש שמלות או בכללי, בגדים שהם מידות "אוברסייז" שמסתירות את צורת הגוף שלנו, אבל בפועל – בגדים כאלו רק גורמים לנו להיראות גדולות יותר, ואילו כאשר אנחנו נתאים נכון לצורת הגוף שלנו שמלות ערב מידות גדולות נוכל ליהנות מלוק מנצח של התאמה טובה שללא כל ספק תעזור לנו לשדר ביטחון באירוע הבא שלנו ולגרוף המון מחמאות. בשורה התחתונה – לפעמים מה שאנחנו נוטות להסתיר הוא דווקא מה שהכי כדאי לנו להתגאות בו.