אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

השכרת אוהל לאירועים – הגיע הזמן להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, אחד מהדברים הנפוצים ביותר להשכרה במדינת ישראל בענף האירועים זה האוהלים שנועדו להעניק לנו בין היתר מקום מחסה גם מגשם וגם מהרוחות הקרירות של עונת החורף. על כן, בעת בה בוחרים באפשרות של השכרת אוהל לאירועים, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים על מנת לוודא כי אכן מדובר על הבחירה המוצלחת ביותר. על כן, במטרה לעשות לכם מעט סדר בנושא, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל הגורמים שיש לקחת בחשבון טרם השכרת אוהל לאירועים:

1.גודל – כאשר אתם מעוניינים לשכור אוהל לאירועים, עליכם לקחת בחשבון את העובדה כי ישנם לא מעט סוגים שונים של אוהלים, בעוד כי כל סוג מתלווה אל גודל אחרת. על כן, במטרה לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מוצלחת, מומלץ למדוד את השטח שעומד לרשותכם, כך שתוכלו להבין מה הגודל המקסימלי ביותר שתוכלו לבחור. יחד עם זאת, ראוי לציין כי חשוב לא רק למדוד את הרוחב והאורך של השטח הייעודי, אלא גם את הגובה. זאת בעוד כי בחלק מהמקרים השטח שתרצו להקים עליו את האוהל יהיה מקורה עם פרגולה או כל דבר אחר ולכן, יש לקחת בחשבון גם את גובה השטח הייעודי. 

2.מיקום – לפני שאתם מזמינים אוהל לאירועים, אחד הדברים הכי חשובים שיהיה עליכם לעשות יהיה לבדוק כי השטח שעליו אתם מעוניינים להקים את האוהל הוא נקי וללא כל שיפועים או לחילופין עצמים מגוונים שעשויים להפריע להקמתו של האוהל. חשוב לזכור כי כאשר ישנו שיפוע רציני או מדרגה בשטח ההקמה, הרי שהאוהל לא יהיה יציב ותהליך ההקמה לא יתבצע כראוי שכן, מדובר על דבר שעלול להתגלות כלא בטיחותי ומסוכן. 

3.חומרי גלם – בעת בה אתם פונים לשירותיה של חברה שמציעה שירותי השכרת ציוד לאירועים, בין אם מדובר על אוהל ובין אם מדובר על כל דבר אחר, אחד מהפרמטרים הכי חשובים שיהיה עליכם לקחת בחשבון יהיה לבדוק את חומר הגלם. במילים אחרות – טרם ההשכרה, תשאלו את החברה שאליה פניתם מאיזה חומר עשוי האוהל שאתם מעוניינים להשכיר. זאת בעוד כי ישנם לא מעט אנשים שנוטים לחשוב כי אין חשיבות לחומר הגלם ממנו עשוי האוהל, מהסיבה הפשוטה שאותו האוהל צריך לשרת אותך למשך יום אחד בלבד. זאת בעוד כי המציאות משדרת בפנינו תמונה אחרת לחלוטין שכן, עליכם לזכור כי אוהל שעשוי מחומר לא איכותי ברוב המוחלט של המקרים, לא יצליח לענות על הצרכים שלכם. למשל, קיים סיכוי גבוה במיוחד שיכנס גשם לאוהל, או שלחילופין הוא לא יהיה יציב וכתוצאה מכך, יסכן את האנשים שנמצאים בתוכו.