אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

טכנאי הליכונים בצפון – איך בוחרים?

יש לכם הליכון בבית? השכרתם או רכשתם אותו ויש פתאום סוג של תקלה ואתם לא יכולים להתמיד בשגרת הפעילות הקבועה שלכם? אין ספק שזו בעיה שיש לטפל בה כמה שיותר מהר. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור טכנאי הליכונים בצפון.

 

בדקו מול החברה דרכה ביצעתם רכישה של ההליכון

אם ביצעתם תהליך של רכישה או השכרה דרך חברה מקצועית המתמחה במכירה של ציוד כושר, קודם כל, לפני שאתם בכלל מחפשים טכנאי, בדקו אולי מגיע לכם שירות של טכנאי בלי שאתם בכלל צריכים להתאמץ. לפעמים יש תקלות שהן בתוך סל האחריות שלנו, ואז מגיע לנו ביקור של טכנאי ללא עלות. כן יש מצבים בהם נצטרך להשתתף מה שמכונה גם – השתתפות עצמית, אבל זה בגדול. באתר treadmill.co.il תוכלו להבין את הנושא קצת יותר לעומק.

 

התיקון לא בתוך סל האחריות מה עליי לעשות?

במידה והתקלה שדורשת טכנאי לא נמצאת בתוך סל האחריות שלכם, כן תצטרכו לבחור טכנאי. גם כאן, החברה ממנה רכשתם את ההליכון יכולה לסייע לכם, שכן אולי אנשי החברה מכירים טכנאים מקצועיים.

 

מה כדאי לבדוק לפני שמזמינים טכנאי הליכונים בצפון ובכלל

  1. התאמה בין סוג התקלה ליכולת של הטכנאי לתקן אותה – כמו שיש כל מיני הסמכות והכשרות של בעלי מקצוע אחרים, גם בהיבט הזה, חשוב לבדוק שהטכנאי יוכל לטפל באמצעים שיש ברשותו בתקלה ולתקן אותה. למשל, יש תקלות מורכבות שלא תמיד ניתן לטפל בהן בבית וצריך לקחת את ההליכון למעבדה לבדוק אותו. הדבר הכי טוב שאתם יכולים לעשות במקרה הזה הוא בעצם לתאר את המקרה או את סוג התקלה, כלומר מה ההליכון מציג בפניכם בזמן שאתם מנסים להפעיל אותו ודרך זה אולי הוא יוכל להבין מה סוג התקלה. כמובן שלא תמיד זה עוזר ויש לא מעט מצבים בהם יהיה צורך ביקור של הטכנאי פיסית במקום שבו נמצא ההליכון.
  2. זמינות – במידה וחשוב לכם שהתקלה תהיה מתוקנת כמה שיותר מהר, חשוב שהטכנאי יהיה זמין עבורכם ויוכל להגיע למקום שבו נמצא ההליכון כמה שיותר מהר.
  3. ניסיון ידע ומקצועיות – כמובן שכדאי אם ניתן לבקש כמה המלצות לטכנאי הליכונים דרך אנשים שאתם מכירים. חשוב שהטכנאי יבין בתחום, ידע מה הוא עושה, יכיר את הנושא לעומק ויוכל לטפל בתקלה כמה שיותר מהר.

 

כמה טיפים שיעזרו לכם לשמור על ההליכון שלכם לאורך השנים

חשוב להקפיד לנקות את ההליכון משום שהוא צובר המון המון אבק עם הזמן.  קחו מטלית, עברו על ההליכון מכל הכיוונים כדי שהאבק לא ייכנס פנימה. בנוסף, אם אתם מזהים שיש בעיה או ההליכון לא פועל כתמול שלשום, חשוב להקדים תרופה למכה ולבצע תחזוקה שלו בזמן.