אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

אילו סוגים של מוצרי עישון קיימים?

זה לא סוד, שצריכת הקנאביס בארץ היא תחום שנמצא בהתפתחות מתמדת וגדולה במדינת ישראל. אם בעבר היה מדובר על אקט מחתרתי, כזה שלא היה נעשה ללא בושה במקומות ציבוריים, אזי שכיום בכל חתונה, מסעדה, מועדון לילה, או אירוע תרבותי כזה ואחר – נוכל לראות, לזהות, ובעיקר להריח את הניחוח של צרכני הקנאביס. מדינת ישראל כיום היא אחת מהמדינות שבה האזרחים בם צרכני הקנאביס הגדולים ביותר שיש ביחס לעולם, ובעיני רבים, זה רק עניין של זמן עד שהקנאביס לא יותיר ברירה לממשלות ישראל השונות – והקנאביס יגיע למעמד חוקיות בארץ. התפתחות הקנאביס במדינת ישראל והעובדה כי כבר לא מדובר על אקט חתרני לגמרי כיום, הביאו לתעשייה שלמה המפתחת בארץ על מנת לשפר ולדרג את חווית עישו הקנאביס של הצרכנים הרבים – תעשייה המפתחת מוצרי עישון שונים. מה זה מוצרי עישון של קנאביס? אילו מוצרי עישון קנאביס אתם חייבים להכיר? כל זאת ועוד, תוכלו לקרוא בשורות שלפניכם.

כיום, ישנה תעשייה שלמה של מוצרי עישון לצרכני הקנאביס

כל צרכן קנאביס מוצע מכיר כיום את השוק הרחב והגדול של מוצרי הקנאביס אשר קיימים בארץ ובעולם כולו. כיום, חווית העישון היא מהקלות ביותר שהיו לעולם, זאת כאשר ישנם מוצרים ייעודיים שפותחו כמעט לכל שלב או תהליך בעישון וצריכת הקנאביס, תחליפי עישון אלטרנטיביים קמו על מנת להחליף את בערת הגויינטים המוכרת, תחליפי טבק בריאים שונים הומצאו על מנת למנוע את הפגיעה הבריאותית של הטבק, ועוד רבים. גריינדרים, וופורייזרים, קססוניות, קייסים, ועוד, הם רק חלק מהמוצרים הרבים שקיימים כיום לצרכני הקנאביס השונים במדינת ישראל ובעולם כולו. אם אתם צרכני קנאביס חדשים, והרשימה האחרונה הייתה שוות ערך לשפה הסינית עבורכם, להלן מספר מוצרי עישון קנאביס שאתם חייבים פשוט להכיר.

מוצרי צריכת קנאביס שכל צרכן קנאביס צריך להכיר

  • גריינדר – מעין מטחנה אשר טוחנת את פרחי הקנאביס על מנת שיהיה ניתן לעשנם.
  • קססונית – מקום ייעודי לערבוב הקנאביס עם הטבק, טרם גלגולו
  • או-סי-בי – חברה מובילה המייצרת את דפי וקרטוני גלגול הקנאביס

איך בוחרים מוצרי עישון ואיפה מומלץ לרכוש אותם?

ניתן לרכוש מוצרי עישון בהתאם להרגלי העישון שלכם או בהתאם לשלב שבו אתם נמצאים, למשל יש מוצרי עישון שמתאימים יותר למעשנים מתחילים, ויש כאלה שיותר לכאלה המחשיבים את עצמם יותר מנוסים. מומלץ לבחור מוצרי עישון איכותיים המיוצרים על ידי מותגים וחברות מוכרות. אם למשל אתם מאדים, יתאימו לכם מוצרים אחרים, לעומת כאלה שמעשנים מוצרי טבק או מוצרים המכילים ניקוטין. יש גם הבדל בין עישון סיגריות מגולגלות לעישון קטורת. בכל אופן, תמיד תוכלו להתייעץ עם אנשים שמעשנים כבר זמן מה או מאדים זמן מה. ניתן להצטרף לכל מיני קהילות שקיימות בפייסבוק בתחום ולשאול שם שאלות מקצועיות. את המוצרים השונים ניתן לרכוש או בחנויות הנמצאות ברחבי הארץ, כלומר חנויות עישון ואביזרים לעישון או בחנויות אינטרנטיות. אם אתם בוחרים לבצע את הרכישה שלכם בחנות אינטרנטית, כדאי לבדוק שמדובר בחנות מוכרת, איכותית ומקצועית. בנוסף, שווה לבחון שמדובר בחנות המספקת משלוחים מהירים כדי שתוכלו להנות מהמוצרים שאתם רוכשים תוך זמן קצר. עוד דבר שכדאי לבדוק אותו הוא האם לחנות ממנה אתם מבצעים את הרכישה יש שירות לקוחות זמין ופעיל עבורכם. בדקו את מדיניות החזרת המוצרים, שכן לא מדובר במוצרים רגילים, השוו מחירים ורק אז בחרו את החנות המועדפת עליכם.