אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

ניתוח הרמת סינוס

בשנים האחרונות התפתח מאד הענף ברפואת השיניים של שתלים ושיקום הפה. בזכות הטכנולוגיות המשופרות ושיטות העבודה החדישות אנשים רבים יכולים ליהנות משיניים יפות, לבנות ונקיות במקום שיניים הרוסות, מלוכלכות או אפילו חוסר של שיניים. מי שהיה נמנע מחיוכים בציבור יכול לחזור לחייך בפה מלא והוא לא יצטרך להתבייש או להסתיר את המראה של הפה שלו. כל תוכנית של שתלי שיניים נבנית באופן אישי ומותאם עבור כל מטופל ומטופל על פי המצב האישי של הפה שלו אך הנחת היסוד היא שעצמות הלסת צריכות להיות תקינות וממוקמות היטב על מנת שאפשר יהיה להתבסס עליהן ולעשות בהן שימוש לצורך קביעת השתל שיחזיק את השן החדשה. במידה ואין מספיק מקום באזור הלסת האחורית או שהעצם קצרה מדי אפשר לבצע ניתוח הרמת סינוס שהמשמעות שלו היא תוספת של עצם ובכך הארכה של קו השיניים בחלק האחורי.

 

איך מתחילים את התהליך של ניתוח הרמת סינוס?

מי שמתעניין בשיפור המראה של חלל הפה שלו יגיע אל רופא שיניים שמומחה בתחום של שיקום הפה ויקבל את חוות הדעת המקצועית למצב הספציפי שלו. לצורך כך יהיה צורך בביצוע צילומי רנטגן פנורמיים של כל היקף הפה, הצוואר והעורף וכך רופא השיניים יאתר את המיקום המדויק של כל השיניים, גם אלה שטרם בקעו או שכלואות בתוך החניכיים. לאחר מכן אפשר יהיה לקבוע את תוכנית הטיפול האישית של אותו אדם וכמובן לקבוע האם יש צורך בניתוח הרמת סינוס שישפר את התוצאות של שיקום הפה ויאפשר הארכה של קו השיניים באזורי הפה האחוריים. מי שמתעניין במידע יכול לגלוש לאתר האינטרנט drzelig.co.il ולהבין לעומק במה מדובר ואיך הניתוח הזה יכול לסייע לקבלת תוצאות לא פחות ממושלמות בתהליך של שיקום הפה. חשוב מאד לפנות למרפאת שיניים רב תחומית שיש בה כמה אנשי מקצוע שייתנו את חוות דעתם על כלל הפעולות הנדרשות לשם שיקום הפה.

 

החשיבות של תהליך שנבנה שלב אחר שלב

אין ספק שעבור לא מעט אנשים התהליך של שיקום הפה הוא הגשמת חלום של ממש. הם יכולים לחזור לחייך בפה פתוח ללא חשש, הם יודעים שכבר לא יהיה להם במה להתבייש או מה להסתיר והכי חשוב – יחזרו להם הדימוי העצמי הגבוה והביטחון האישי במראה שלהם. חשוב מאד להקשיב להנחיות וההמלצות המקצועיות של רופא השיניים שלבטח יש לו ניסיון רב והוא יידע מתי כדאי ומתאים להמליץ על ניתוח הרמת סינוס קודם להחדרת השתלים בתוך החניכיים. חשוב להיאזר בסבלנות וכך אפשר להיות בטוחים שהזמן יעבור וגם הטיפולים יסתיימו בהצלחה רבה. החיוך הגדול, הבריא והיפה קרוב מתמיד וניתוח הרמת הסינוס תורם רבות למראה החדש של הפנים ושל הפה בכלל.