אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

כך תהפכו כל חנות אינטרנטית לאתר קניות זול

נכון לשנת 2024, ישראלים רבים ביצעו את מרבית הרכישות שלכם באתרים באינטרנט שכן, אותן רכישות שכוללות כל מוצר אפשרי, בין אם מדובר על נעליים ובין אם מדובר על בגדים ומכשירי חשמל, מתבצעות באמצעות אנשים מכל שכבות הגילאים, שלמדו כיצד לבצע את הרכישה בצורה חכמה שמעניקה להם את האפשרות לרכוש באינטרנט בזול, ובביטחון. על כן, במידה וגם אתם מכל אותם אנשים שאוהבים לעשות את הקניות שלהם באונליין, או שלחילופין אתם מעוניינים להתחיל לאמץ את הרעיון ואתם מעוניינים לגלות כיצד להפוך כל אתר קניות לכדי אתר קניות זול, חסכוני ומשתלם, הטיפים הבאים הם בדיוק בשבילכם שכן, באמצעותם תוכלו להפוך את כל הרכישות שלכם למשתלמות במיוחד באונליין. אז לפני שאתם ממהרים לרכוש רחפנים מומלצים או כל דבר אחר בו אתם חושקים, הנה 2 הטיפים שיעזרו לכם לבצע את הרכישה המשתלמת ביותר באינטרנט:

  • דמי משלוח – על מנת להפוך כל חנות אינטרנטית לכדי אתר קניות זול, הרי שהדבר הראשון שיהיה עליכם לקחת בחשבון יהיה דמי המשלוח. למעשה, כל אתר קניות זול הוא אתר שמציע דמי משלוח אטרקטיביים במיוחד, בעוד כי ישנן מגוון דרכים להוזיל את העלויות, כאשר הדבר נוטה להשתנות בין אתר לאתר. כמו כן, ראוי לציין כי רבים הם האנשים שנוטים להתעלם מסוגיית עלויות השילוח, ולא תמיד שמים לב שלפעמים המשלוח עולה יותר מהמוצר אותו הם רוצים להזמין. לכן, בעת בה אתם בוחנים מוצר מסוים שאתם רוצים להזמין, וודאו כי אתם בודקים לעומק את עניין דמי המשלוח. בנוסף, חשוב להימנע מהזמנות שעלותן עולה על 75$ שכן, הזמנה כזו תהיה כרוכה בתשלום מכס ומיסים, מה שיהפוך את ההזמנה שלכם ליקרה יותר. לכן, במידה ועומדת בפניכם האפשרות, ההמלצה שלנו תהיה לפצל את ההזמנה הגדולה בה אתם מעוניינים למספר הזנות, כאשר העלות עבור כל הזמנה היא נמוכה מ-75$. 

 

  • רכישה במועדים מיוחדים – לא חובה למצוא אתר קניות זול על מנת לקנות בזול. מדוע אתם שואלים? ובכן, ישנם מועדים רבים לאורך השנה, כמו בלאק פריידיי, יום הרווקים הסיני, חג המולד ועוד שורה רחבה של מועדים בהם יש מבצעים משמעותיים באתרי קניות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על אתרים סיניים ואמריקאים. במילים אחרות – במועדים אלה מומלץ לבדוק אילו מהמוצרים בהם אתם מעוניינים אכן נמכרים במחירי מבצע, כך שתוכלו ליהנות מרכישה משתלמת. כמו כן, במטרה לוודא כי אתם לא מבזבזים זמן, או חלילה מפספסים מבצעים בעקבות חיפוש ארוך אחר מבצעים, ההמלצה שלנו תהיה למלא רשימת משאלות, מה שנקרא "Wish list" באותם החנויות, לפני אותם תאריכים מיוחד שכן, כך תוכלו לבצע את הרכישה במהירות, מבלי לפספס אף מבצע.