אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מה הוא דיקור סיני ומדוע כולם עושים בו שימוש?

דיקור סיני הוא ללא ספק הכוכב הגדול ביותר של עולם הרפואה המשלימה, רפואה שמאמינה כי יש קשר תמידי בין המצב הבריאותי שלנו לבין המצב הנפשי שאנחנו חווים. דיקור סיני, הוא טיפול שיכול לזרז תהליכי רפואה והחלמה הגוף שלנו, לגרום לשיפור ניכר בזרימה של הדם בגוף שלנו, והוא נפוץ כיום כטיפול לצד שורה ארוכה של מצבים רפואיים נפוצים. כיצד הדיקור פועל, וכיצד יראה הטיפול עצמו? כל זאת ועוד, בשורות הבאות.

מה זה טיפול בדיקור סיני

למעשה, הטיפול בדיקור הסיני הוא לא טיפול חדש בכלל, שכן, הוא קיים בעולם כבר למעלה מ-2500 שנה, ואולי אפילו יותר. כיום, הדיקור הסיני כבר הופץ לכל העולם, וגם למדינת ישראל, ובארץ, ישנם מומחים גדולים בתחום הדיקור הסיני, זאת לדוגמת אורי אלטר. המטרה העיקרית של הדיקור הינה לגרום להפעלת לחץ בנקודות מסוימות בגוף, אשר מהוות נקודות אסטרטגיות של ממש. המטרה העליונה, היא להגיע לנקודות בהן יש לחץ בגוף שלנו, ולהצליח להפיג את הלחץ הזה באמצעות המגע.

כצד נראה הטיפול בדיקור הסיני?

ראשית, עלינו לעבור פגישה ראשונית עם המטפל שלנו. במהלך הפגישה הזו, נעבור תשאול שעתיד לבדוק את הבעיות הרפואיות של המטופל, כיצד הטיפול המסורתי מקדם ועוזר לו, וכיוצא בזאת. רק לאחר שלב התשאול, נוכל לעבור לדיקור עצמו. בסיום הטיפול, ניתן לשלב את הטיפול בדיקור הסיני עם שיטות נוספות של הרפואה המשלימה, זאת לדוגמת צמחי מרפא, מענה הוליסטי, וכיוצא בזאת.

למה כולם עושים שימוש בדיקור כיום?

הסיבה לכך שהדיקור הסיני נחשב למאוד נפוץ כיום, זה העובדה שמדובר על טיפול שנותן מענה במקומות שבהם הרפואה המסורתית, שאנחנו מכירים מהרופאים ומבתי החולים, נכשלה בהם.

בנוסף, לדיקור יש מגוון רחב של יתרונות שכדאי לכם להכיר:

  1. מתאים לכל קבוצות האוכלוסיה לרבות תינוקות, ילדים, בני נוער, מבוגרים, קשישים, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות, נשים בהריון, נשים אחרי לידה ועוד…
  2. ניתן להתאים את פרוטוקול באופן אישי וספציפי לצרכים שלנו ולבעיה ממנה אנחנו סובלים
  3. הטיפול לרוב אינו מתנגש בטיפולים אחרים, בין אם מדובר בטיפול אלטרנטיבי נוסף כמו צמחי מרפא או שיאצו, ובין אם בטיפול קונבנציונלי כמו ניתוח, תרופות וכדומה…
  4. אינו גורם להופעה של תופעות לוואי או תסמינים והוא מאושר על ידי כל גופי הבריאות הבינלאומיים…

כעת, כל שנותר לכם הוא למצוא מדקר מקצועי מוסמך שאתם סומכים עליו, שמתמחה בטיפול בסוג הבעיה הספציפית ממנה אתם סובלים, שיהיה זמין ונגיש לכם לאורך זמן ואף יסייע לכם להרגיש טוב יותר, להפחית את הכאבים מהם אתם סובלים ולשפר את המצב הבריאותי שלכם גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית.